Blogi identiteedikriis

Et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest, et… mul sai täna töö varakult tehtud ja kuna mul homseks on suured iseenda ja oma elukese arendamise plaanid, siis mõtlesin, et hakkan osade asjadega juba täna pihta. Tulin blogisse, et siia üks “teavituste” nupuke lisada, aga ühel hetkel tuli meelde, et Anni ütles ju juba viis aastat tagasi (päriselt!), et vahepeal võiks päisepilte vahetada ja nii leidsingi järsku end blogile uusi ja uhkeid välimusi valimas ja selle tulemusel ka üleüldisemalt selle blogi olemuse üle juurdlemast.

Jõudsin siis sellisele järeldusele, et mu väikene blogike oli vist minu ja Maiksu ja meie suhte ja elude edasi kasvamise ja arenemise käigus kuidagi vaeslapse rolli jäänud. Sai ju ta kuus ja pool aastat tagasi alustatud kui minu ja härra reisiblogi.. aga tõele kahe terava silmaga näkku vaadates võime ju öelda, et Maiksust väga blogijat ei ole, ehk siis… kuidasmoodi ta ikkagi “meie” blogi oli – tegelikult ju rohkem nagu minu oma. See tähendab, muidugi ma ikka lobisen teemadel “Maiks ja tema tegemised”, aga reaalsuses te ju tema suust siin kunagi midagi ei kuule, nii et natuke vale on minust nagu väita, et see meie mõlema oma siin on, sest tegelikult ta võib-olla (päris kindlasti!) üldsegi ei nõustu poolte mu vaimusünnitistega. Sama võib öelda ka “reisiblogi” kohta – kuigi me kolime ikka miljon korda rohkem kui keskmine inimene, siis reisiblogiga ju ometigi enam tegemist ei ole?

No ja kuna ma tegelikult juba natuke aega tunnen, et miskit on selle blogiga nagu valesti, siis vist seepärast ei kippunud enam kirjutama ka. Nüüd täna, selle üle järele mõeldes, jõudsin järeldusele – mu blogil ja blogi-minul oli identiteedikriis! Reisiblogi nagu enam ei ole, paari-blogi ei ole, ühe targutis-pliksi blogi üksinda nagu ka ei ole. Palju asju ei ole…. kas ta siis üldse midagi enam ON ka? Millest ma kirjutan, kui reisil ei käi? Igapäevaelust? Kes see seda lugeda viitsib? Pealegi blogi ju ütleb “ekskursioon”?

Selle kõige tulemusel jõudsingi järeldusele, et tuleb see suur samm ette võtta – minu ja selle blogikese ja minus kuskil sügaval äkki veel alles oleva sulesepa olemus taasleiutada (reinvent kõlab inkas kuidagi paremini?). Nii ongi alates tänasest teie ees – minu uus ja praegu veel natuke tagasihoidlik blogi, kus lobisen ikka samadel vanadel elulistel ja mitteolulistel teemadel, aga nüüd lihtsalt uues kuues ja enda jaoks teisiti lahtimõtestatuna – mul on nüüd päris oma blogi!

Maiks, sa võid nüüd endale enda oma teha!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s