niisama tilulilu ka!

Meie väikesel nädalavahetuse getaway’l oli meil palju aega autos jutustada ja tulevikuplaane teha ja üldse mõtteid paremini ritta saada. Need kes minuga natuke pikemalt viimase viie aasta jooksul aega koos on veetnud, teavad, et mul on igal ajahetkel kuskil paberiserval, märkmikus, telefonis või arvutis pooleli umbes 24 erinevat nimekirja asjadest, mida ma tahan teha, võiksin teha, pean tegema, unistan tegemisest ja sealhulgas vahel isegi nimekiri nimekirjadest, mida pean tegema. Igatahes, tegin siis taaskord üht nimekirja asjadest, mida ma tahaksin teha või teistmoodi teha või ette võtta lähitulevikus. Ja üks neist asjadest oli see, et mulle meeldiks, kui ma leiaksin rohkem aega siia kirjutada. Nii, et nüüd püüan siis proovi mõttes selle augustikuukese jooksul siia ikka nädalas paar korda jõuda. Vaatame mis sest välja tuleb :)

Viimase kuu ajaga on minu arvuti, mille umbes-täpselt aasta tagasi ostsin, väga kiiresti amortiseerunud – põhimõtteliselt hakkasid juba jupid küljest kukkuma. Hädaldasin siis mis ma hädaldasin, lõpptulemuseks oli see, et ühel heal päeval sõitis Härra Ülemus mulle koju järgi, viis linna poodi, ostis mulle seal uue arvuti ja tõi mind koju tagasi. Ei mingit pikemat sissejuhatust ega läbirääkimisi, lihtsalt läksime poodi ja väljusime sealt kõige uuema MacBook Proga, mis Eesti rahas miski 1800 Eurot väärt on. Pean ütlema et üks äärmiselt kena žest Härra Ülemuse poolt. Aint et nüüd olen veits hädas sellega, et kardan maha kukutada või kohvi peale ajada või mingit muud maailmalõppu teha sellele riistapuule. A tegelt, uhke värk ja väga mõnus tööriist!

Tänu sellele meeldivale arvutile hakkan nüüd oma blogimise ja e-mailidega ka õnneks järje peale saama – kohe hoopis teine tera kirjutada, kui arvuti iga klahvivahetuse peale atakki ei saa. Täna olengi siin terve päev tegelenud kõiksugu blogipostituste, piltide, e-mailide, päris paberkirjade ja niisama toimetustega… sest Härra Elukaaslane läks tennisemängu võitma. Eks see tähtis töö ju tahab ka tegemist. Ja õhtul läheme siis tähistama! Seda võitu! Mida tal veel ei ole! Aga tuleb!

___________________________________________

.. hmmm..  kui ma seda postitust kirjutama hakkasin, oli mul ikka tunne, et mul on nagu ühtteist öelda ka..tundub, et tegelt ikka ei ole vist, haha, lähen teen kuskil mujal tarka nägu nüüd.

4 thoughts on “niisama tilulilu ka!

 1. inks says:

  ja kui võitu ei tule siis tähistate kaotust et järgmine kord tuleks võit.
  aga see on küll vinge et boss arvuti ostis. tubli, boss muidugi.

 2. Marje says:

  Hea, kui on häid üllatusi!
  Pildid on head! Ja see meeldib mulle ka, et sa jälle kirjutad. Ei pea tarka nägu tegema- kõik on hea!

 3. inks says:

  jahhh, hirmus pikad nädalad sul. pärast 10. pole ühtegi lugu. :( pead selle nimekirja uuesti kirjutama, ehk siis hakkab minema. kuidas teiste asjadega sealt nimekirjast on. laabuvad paremini?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s