üks pilt ütleb rohkem kui mitte ühtegi pilti

Nii, ennemuiste olen siin kõiksugu Hansusi ja Gretesid kokku lubanud (ja muid muinasjutte). Mõtlesin siis, et teen ühe sellise ‘lihtsa elu’ postituse ja jagan nats igapäevaseid tegemisi ja pilte.

Siit nüüd siis tuleb selle kellaga kaasaskäiv jalgratas..

IMG_6275

Kirjutasin mõni aeg tagasi, et panime endale väikse taimeaiakese kasvama.. Nüüdseks on sellest juba tuhat aastat ja 14 päeva möödas – 18 asjast läks kasvama tervelt 15! Osad neist küll mitte väga edukalt. Nüüdseks on nii mõnigi asi hakanud vaikselt kollakat tooni võtma, kaldun arvama et seda siinse kuumuse pärast. Meil eriti varjulisi kohti ka ei ole, nii et suht paljude meie taimedest on päevad läbi lauspäikese all.

2013-12-08 Piparkoogid ja muu1

Talvisel aal olime palju tubasemad kui praegu ja nii sai selle viimase seitsme kuuga, mis siin majas oleme elanud, ikka hulganisti raamatuid loetud.  Ise ei saanud arugi, et neid raamatuid nii palju kogunenud on.. kuni täna neid maja pealt kokku korjama hakkasin. Tegelt neid peaks vist isegi rohkem olema, aga nagu raamatutega ikka – kõikseparemad lähevad ju vahel jäädavalt rändama :(

IMG_6295

2 thoughts on “üks pilt ütleb rohkem kui mitte ühtegi pilti

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s