Raamatukogulane

Ma vist sellest ei olegi kirjutanud, et vahepeal teesklesin ma päris pikalt, et olen ka Maiksu ülikoolis üliõpilane. Seda seetõttu, et tervele maailmale arusaamatutel põhjustel ei saanud meie teenusepakkuja meile KUUS KUUD koju Internetti pandud. Vaatamata meie iganädalastele kõnedele ja ponnistustele. Ja ei, ka teenusepakkuja vahetamine ei oleks aidanud, sest probleem oli hoopis ühes lollis seaduses ja ühes lollis juhtmevedajas… aga see on liiga pikk ja liiga sitt jutt, et seda siin ja praegu rääkida.

Peaaegu terve selle aja kasutasin mina siis töö tegemiseks kodus mobiilset internetti. St, tegin telefoniga neti ja siis ühendusin sinna võrku arvutiga. Aga üllatus-üllatus, loomulikult oli sellise neti näol tegemist äärmiselt ebastabiilse ühendusega. Sai ikka korralikult nutetud ja ropendatud selle taga, kui vahepeal lihtsalt kõik asjad ja ühendused ära hangusid, aga samas tead et kliendile sai pakkumine lubatud juba tund aega tagasi. Kasutada sellist internetti pool aastat järjest päevast päeva selleks ,et oma ainsat sissetulekuallikat elus hoida on üks krdi suuremaid katsumusi, mis mul elus läbida on tulnud :D Maksma läks see mulle parematel kuudel umbes $500 kuus. Nii et, EI SEE EI OLNUD LAHE.

Kui aga Eestist tagasi tulime ja meil kodus mingid majajamad olid (magamistoas sadas lagi natuke pähe), siis otsustasin, et lähen töömeestel eest ära ja hängin parem Maiksuga koolis. Lõpuks nägi see välja niimoodi, et läksingi iga päev kell 8.30 Maiksuga koos kooli, tema läks oma teaduskonda, mina läksin raamatukokku ja veetsingi terve päeva, nädala ja lõpuks vist isegi kuu seal teeseldes, et ma kuulun sinna :) Seal oli hea tsill töötada, kiire ja tasuta internet, mugavad ja suured tööpinnad, võrdlemisi vaikne ja töötegemist soodustav õhkkond. Lõunapauside ajal sai kohvikust müslit ja jogurtit ja raamatupidamisosakonnas töötavate tsikkidega jalutamas käia. Täitsa nagu päris.

Eelmisel nädalal saime siis lõpuks koju neti.. kuus kuud ootamist mõjub ikka närvikavale päris halvasti. Ja harjumatu on siiani – nüüd saab ju lausa Youtube’ist videosid vaadata ja Adobe’ile update’e teha – vahi aga luksust. Ja enam ei peagi VIDEOLAENUTUSES käima. Jap, nii rikkad oleme!

.. aga raamatukokku vist rohkem ei lähe..

3 thoughts on “Raamatukogulane

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s