Elu on veealune maailm, autos magamine, haihirm, head sõbrad ja SUVI!

Aastavahetus möödus meile võrdlemisi tavaliselt – ei ole me mingid suured peoloomad. Käisid mõned külalised – Meie prantslastest sõbrad, üks mu endine töökaaslane Will, sõbranna Jessie ja selle maja püsielanikud (Mai ja meie kaks). Olime alguses lihtsalt meie juures koduaias ja tegime natuke aastavahetuse jooki ja hiljem suundusime linna muid pidustusi ja ilutulestikku vaatama. Oli selline suht tagasihoidlik õhtu, kui välja arvata see, et Willil oli küll vist terve aasta kõige suurem pidu – väljus ta sellest rohkete vigastustega.

aastavahetuse telklaager

Aasta alguses laekus meile külla Kommi! Tuli teine kaugelt-kaugelt, linnast nimega Sydney (kust ta oli ostnud endale mootorratta, millega oli plaan Perthi edasi sõita). Umbes samal ajal tulid ka Joosep ja Eveli, kes meile nüüd natuke pikemaks „külla“ on jäänud. Nagu ikka olid nädalavahetuse puhul kohal ka Brigitte ja Herve (kes elasid tol ajal ise tegelt linanst natuke väljas, aga iga nädalavahetus meil olid). Rohkete külaliste saabumise tähistamiseks läksime kämpama!

Laupäeva hommikul sõitsime kodust välja suunaga Rapid Bay poole – rentisime endale seks puhuks kaks kajakki ja vedasime kaasa kõik oma rannavarustuse (snorgeldamisasjad, surfilauad jne). Rapid Bay on üks väike rannake + telkimisala Adelaidest umbes tunnise sõidu kaugul. Kokku oli meid siis umbes-täpselt 12 inimest. Seadsime oma laagri rapid Baysse üles ja üks äraütlemata tore nädalavahetus võiski alata. Kui välja arvata need osad kus äärepealt oleks ühest kajakist ilma jäänud, üks tüüp omadega Antarktikas lõpetanud ja natuke pidid rescuet tegema, siis tegelikult läks superhästi.

Järgmisel päeval avastasime kõrvalranda Second Valley’t, snorgeldamisega, hüppasime kaljudelt alla, sõitsime kajakkidega, püüdsime kala (ja saime kogu kamba peale ühe vaese kalmaari) – oli üüüüüüberäge päev! Päeva lõpuks sõitsime Eveliga kajakkidega „koduranda“ tagasi. Teel nägime selliseid randu, mida minu silmad veel näinud ei ole. No enam sinisemaks see veevärv minna ei saaks! Nüüd olen üritanud välja genereerida, et kuidas sinna uuesti minna saaks… ilma kajakkideta.

Kokku ööbisime Rapid Bays kaks ööd. Kolmandal päeval sõitsime edasi Middletoni ja läksime surfama. Surfamas oleme küll viimasel ajal ikka väga palju käinud – hästi vahvel on!

Tripi lõpetuseks tulime nagu ikka – staapi (meile) tagasi! Tellisime endale mingeid erinevaid sööke kokku ja puhkasime puhkusest! :)

IMG_6906

P1100057

P1100046

IMG_6989

IMG_6762

IMG_6615

DSCF8442

DSCF8436

P1100059

P1100063

One thought on “Elu on veealune maailm, autos magamine, haihirm, head sõbrad ja SUVI!

  1. Karin says:

    Mõnus on vahelduseks eestlastele vaadaka ka rõõmsatenägudega inimesi:D
    Elina, kas samu kirja said kätte ?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s