“kohtume varsti jälle ja siis koos põleme, ainult tänu teile tunnen end ma tõeliselt”

Kokkuvõttes võib öelda, et oli maailmatuma tore aeg. See on ikka erakordselt mõnus tunne, kui oled ennast kuskil sisse seadnud ja sind vaimustavad mingid väikesed detailid ja siis tuleb külla keegi kodune ja sa saad õhinaga ka neile rääkida ja näidata, et VAHI KUI VÄGEV!!!

Ütlemata soe ja mõnus tunne on juba see iseenesest, et keegi nii kaugelt kohe päriselt sulle külla tuleb. Mitte ei ole niisama juhuslikult siin piirkonnas ja mitte kohe ei ole mingi suvaline teretuttav ka. Ja me olime seda ju nii-nii kaua oodanud! Aga see ootus oli muidugi seda väärt ka.

Võib vist öelda, et ma ei ole elus nii palju austreid ja krevette söönud, kui selle kahe ja poole nädala jooksul. Võib vist öelda, et ma ei ole elus nii paljudesse suvalistesse aukudesse hüpanud ja seal ujunud, kui selle kahe ja poole nädala jooksul. Võib vist öelda, et ma ei ole elus kellegi nägemise pärast nii elevil olnud, kui  enne nende kahe persooni laekumist. Võib vist öelda, et Maiksuga ainult kahekesi olles oleks me kindlasti paljud asjad tegemata jäänud. Võib vist öelda, et jagamise rõõm on kõige suurem rõõm. Ja JAH, VÕIB VIST ÖELDA ET OLI ELU PARIM AEG, PALUN TULGE TAGASI!!!!!!!!!!!!

Aitäh teile kulla sõbrad, et tulite ja olite.. ja näe kohe vägisi kisub silmavaate uduseks ja enam ei näegi mida kirjutan…

Kui mul oleks kuldkalake ja ainult üks soov, siis ma sooviksin tõsta selle paganama Austraalia kohe sinna Tallinna kõrvale.. Maardusse või nii. Ja vot seal ma elaksingi igavesti. Koos teie ja kõigi teiste kallitega, kes te mul seal Eestimaal olete!!!

4 thoughts on ““kohtume varsti jälle ja siis koos põleme, ainult tänu teile tunnen end ma tõeliselt”

 1. Maren says:

  Näe..hakkasingi kohe löristama selle peale :)
  Kõik see mis sa kirjutasid on niiiiii ilus.
  Oli väga tore teie külaline olla ja teiega koos sadu austreid ja krevette järada ja igasugu aukudesse hüpata.
  Veel enne elus ei ole üheltki reisilt nii raske olnud koju tulla, oleksime tahtnud veel kauaks sinna jääda. See reis ei oleks olnud iial nii lahe, kui poleks olnud teid meid vastu võtmas ja meile seda imelist riiki näitamas. Loodame, et tuleb veel võimalusi teile kuhugi kaugele külla sõita, see ei tähenda muidugi seda, et me teid koju ei ootaks!!!
  Olete väga väga kallid meile ja järgmine kord kohtume näost- näkku ehk siiski Eestis!

  Maren & Omar

  • elkspelks says:

   hahahaha, kõige parem kommentaar ever!ma ei pea isegi mõtlema et milline Karin kui sellist kommentaari loen! :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s