The end of the world is closer than you think

Kuigi asume juba päris-päris lõunas, leidsime eile, et tegelikult annab ju veel rohkem lõunapoole sõita. Hedi tuli oma ägeda punase masinaga meile järgi ja hakkasime sõitma. Esialgu arvasime, et jõuame rohkem, aga kuna Hedil oli hommikul tegemist ja see ärasõit ka venis natuke, siis jõudsime Hastings’i koobaste juurde alles pärast lõunat. Tahtsime minna koopaid vaatama, aga kuna järgmise tuurini oli veel tunnike aega, siis saime aega parajaks teha infopunkti taga basseinis. Reklaamivad suurelt välja, et loodusliku sooja veega bassein (28 kraadi), tegelikult oli tegemist täiesti tavaliselt ja võrdlemisi mõttetu basseiniga. Asus ta küll kenas kohas, aga tõesti, sellist täiesti täiesti tavaliselt basseini minu arust küll nii reklaamida ei ole mõtet. Lisaks oli seal veel oma 20 last, kes mängisid basseinis Marco Polot. Mis võttis veel ära viimasegi võlu.

Igatahes, koopad olid ägedad, tõesti suured, kõige kõrgem koht oli vist 25 meetrit. Sellised suured saalid ja väiksemad käigud, kõik kaunistatud nende imeilusate „purikatega“. Koopad pidid tegelikult minema veel väga väga kaugele edasi: selleks, et jõuda suurima koopa lõppu, peaks läbima 9 tunnise matka. Ja mõned olid ikka tõesti sellised väga suured.. ikka sellised.. kooliaula mõõtu :) Ühesõnaga koopad olid üliägedad, ainult giid oli äärmiselt tobe inimene ja ta üldse ei meeldinud mulle.

Sõitsime veel natuke lõunapoole.. tegelikult nii kaugele kui sõita sai. Nüüdseks oleme käinud ära Austraalia lõunapoolsemais tipus, kuhu tee viib. Edasi peab juba kanuutama ja rändama ja seiklema, et sinna päris lõunapoolseimasse jõuda. See matk võtaks 7 päeva ja seda me pole kahjuks kavasse võtnud.. veel :D

Oli äärmiselt mõnus päev, saime Hediga heietada kõiksuguste teemade üle ja mõnus oli kodust välja saada. Ja mulle tõesti meeldisid need koopad :) Kahjuks piltide peale midagi erilist ei jäänud, sest valgustusega on seal nii nagu on ja välguga ei tule kunagi midagi ilusat välja. Lõpetasime selle toreda päeva koogi ja kakaoga.

Täna otsustas Maik, et oleks aeg juukseid lõigata. Temal. Ja et mina pean lõikama. See oli nii naljakas. Tõesti, umbes 10 minutit peale alustamist hakkasin ma täiesti ohjeldamatult naerma ja Maiks muudkui ütles „lõpeta ära“ ja see ajas mind veel rohkem naerma ja siis ma naersin ja naersin ja naersin, kuni Maiks sai mu peale juba päris kurjaks. Noh, et tema ju ei näe mis käki ma kokku olen keeranud tal seal kuklas ja et ma ei tohi nii naerda. Aga see oli niiiii naljakas! Lõppkokkuvõttes tuli tegelt isegi päris hästi välja, nii et peaksin kaaluma nüüd hoopis juuksuriks hakkamist. Muhahahaa, see oleks alles äge!

13 thoughts on “The end of the world is closer than you think

 1. anni says:

  nii. minu tänased kommentaarid:

  * või et 20 last? või et marco polo ajas närvi? noo… ei tahaks siinkohal meenutada, kuid teen seda ikka, et 20 last teevad basseinis muudki, kui mängivad marcopolot. nii väike bassu ja 20 last tähendab, et uriini kontsentratsioon oli päris kõva! aga nagu south parki episode’ist “pee” teada, siis on lubatud protsent veeparkides 87.

  * fotod on lahedad ja postitus jällegi mõnna, mida siin eestimaal lugeda, kui hommikul tuiskab ja isegi sõiduteed on valged.

  * maiks nägi ühel fotol väga blond välja. salgutasid ka tal juukseid? :D

  * hakka jah juuksuriks. juuksurid on inimesed, kelle puhul usaldus on ülioluline. ja noh, tore ju, kui ei pea aegadega jaurama, vaid saab kõrvaltuppa jalutada. oleks nagu mu isiklik lauripedaja.

  • elkspelks says:

   *Küll sul on täna palju öelda! (mis on tegelikult väga äge)

   *Basseini minnes ma alati püüan mõelda ja panna end uskuma, et nendes basseinides on ka see seade või aine, mis teeb vee punaseks/siniseks, kui keegi pissib. See lohutab.

   *Meil on peale minu teine juuksur veel: ta on noor ja alles õpib, peamiselt pleegitab ja lõhub juukseid. Päike on nimi.

   *Ma võiks küll juuksuriks hakata, aga siis te Maiksuga oleks mu ainukesed kliendid.. või ma peaks minema õppima juuksuriks.. mis tähendaks KOOLI.

 2. Eveli says:

  Koopad on võimsad! Ja sain mõnuga naerda, sest kujutasin täitsa ette teie juukselõikamis protsessi :D:D:D

 3. Eveli says:

  Koopad on võimsad! Ja sain mõnuga naerda, sest kujutasin täitsa ette teie juukselõikamisprotsessi :D:D:D

 4. Karin says:

  Tead, ma siin istun sinu voodi peal Elina ja vahin sinu tehtud Austraalia kaarti, praegu oleks vaja sind Tasmaania peale märkida, aga võta näpust! kaardil pole suurelt Tasmaaniat. Oled ikka üks kukkukurat!

  • elkspelks says:

   Karro, üks õige sõber teeks praegu ise selle Tasmaania kaardi valmis ja kingiks mu emale mitte ei vahiks niisama seal MINUUU voodi peal! :D

 5. Rait says:

  Hmm, huvitav, ma olen viimased 4? aastat elina voodis maganud…
  aga vot ma tean midagi mida Elina ei tea.
  Head nimepäeva Õekene :)

  • elkspelks says:

   Mida sa tead Rait, mida mina ei tea? Seda, et mul nimepäev on vä? Mul on sama kalender, mis sul, totu! :D Aitäh!

 6. Eveli says:

  Hommikul avastasin ka kalendrist, et kellelgi on täna nimepäev, aga vot nii kiireks läks, et siia ei jõudnud ja nüüd siis jõudsin, kuigi teil on seal juba järgmine päev….aga meil ei ole, seega HEAD NIMEPÄEVA! :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s