Käisin külas!

Kuna minul on selline tore töökoht, mis võimaldab mul töötada põhimõtteliselt ükskõik millise palmipuu alt, eeldusel, et selle palmipuu all levib mingil põhjusel wifi, siis veetsin kümmekond päeva mai lõpus ja juuni alguses hoopis Airlie Beachil – jep, sealsamas väikeses linnakeses troopilises Queenslanis, kus me Maiksuga mõned aastad tagasi elasime. Käisin Ailenil külas – tegemist oli sellise lihtsa ja tagasihoidliku reisikesega – päeval tegime mõlemad tööd ja õhtuti veetsime üle pika aja koos toredalt aega. Kahjuks oli Maiksul sel ajal kool täies hoos, nii et temal seda aega vabaks võtta ei õnnestunud.

Tore oli töötada vahelduseks hoopis sellises õhkkonnas, oma tavalise kodukontori asemel. Kuna Ailen töötab kohalikus Coffee Clubis peakokana, siis sain mina seal mõnuga kõiki selle koha võlusid nautida :) Õhtuti või vabadel päevadel veetsid prouad Airlie peal patseerides, erinevates toitlustusasutustes söögipoolisega tutvudes ja/või kodus filme vaadates ja head-paremat näost sisse ajades :)

airlie

Pildid Elina telefonist Juuni-Juuli2Pildid Elina telefonist Juuni-Juuli3Pildid Elina telefonist Juuni-Juuli4


Kodukontor

Neil päevil kui ma Aileniga töö juurde kaasa ei viitsinud minna, töötasin hoopis tema kodurõdul. Ja tegin pilte. Ja veel pilte. ja siis natuke veel pilte.

IMG_1385

IMG_1398

IMG_1371


Kajakiseiklus

Ühel päeval käisime ka hommikusel kajakitiirul saarte vahel. Tegemist oli sellise pisikese grupiga, kus peale meie oli veel üks Prantsuse paar ja meie giid. Ilm oli ilus, termomeeter näitas 27 kraadi ja vesi saarte vahel sillerdas täpselt sama helesiniselt, kui neli aastat tagasi, kui esimest korda sinnakanti sattusime. Peatusime natuke pikemalt ka ühel väikesel saarel. Turnisime niisama mööda saart ringi, käisime ujumas ja pidasime piknikku.

New folder


Kaardimoor

Üks meeldejäävamaid ja põnevaid asju, mida selle aja jooksul Airlies tegime, oli aga midagi hoopis-hoopis teistsugust. Käisime mõlemad Aileniga ühe selgeltnägija-kaardimoori juures. See oli üks ütlemata põnev kogemus ja tegelikult hea abivahend mõtete ritta seadmisel.

20140531_120902

Oli tore aeg ja eriti tore oli näha Ailenit. Kuna räägime iga nädal, siis oli täitsa uskumatu avastada, et me ei ole juba kaks aastat ja kaks päeva üksteist näinud! Mis on muidugi eriti kurb sellest seisukohast, et … kuhu kurat kaob aeg?! :D

2 thoughts on “Käisin külas!

  1. Inks says:

    Ja mida kaardid ka rääkisid? kas viisid mõtted uutele radadele või…….? igatahes oli see sõit sul nagu talvepuhkus soojal maal. väga mõnus. aga kuidas saavad kokal õhtud vabad olla?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s