ringiratast

Nüüd oleme siis viimased kaks nädalat jälle rutiinsesse tavaellu sisse elanud. Toimetame siin neljakesi (kes veel aru ei ole saanud, siis meil on ka väikestviisi majakaaslased viimased kaks kuud olnud – väga toredad Eveli ja Joosep), käime tööl ja koolis, õhtuti vaatame filme, teeme kordamööda häid sööke ja sügise tuleku puhul põletame küünlaid ja eile otsisime sussidki kapist välja.

Ilmad Adelaides on nüüd jahedamaks läinud. Päeval on küll selline mõnus 20-25 kraadi sooja, aga öösel peab ikka teki juba peale võtma ja õhtuti sussidki jalga panema.

Paar nädalat tagasi pani Maiks kalad kuivama, mida juba kuue päeva möödudes täitsa võimalik süüa oli (uskumatult kiiresti!). Kui veel mäletate, siis kevadel panime igast kraami endale tahaaeda kasvama. Nüüdseks on meie melonitaimekesed juba päris suure pinna enda alla võtnud ja kannavad korralikult vilja. Umbes nädal aega tagasi lugesin melonid üle – sain 24. Praeguseks on meil ebareaalne meloni üledoos – taim hakkab ise juba vaikselt otsi andma, nii et nüüd tuleb lihtsalt käbe kõik viljad ära süüa. Arbuusid aga alles kasvavad, need saavad tõenäoliselt valmis paari nädala pärast.

Uskumatu on mõelda, et oleme Adelaides juba üle aasta olnud ja et juba hakkab teistkordselt talv. Samas on üüratult hea meel, et Maiksul koolis nii hästi läheb ja juba põnevusega ootame Tasmaaniasse kolimist. Maiks seetõttu, et siis läheb kool natuke erialasemaks ja mina igast muude põnevate projektide pärast. Seniks aga naudime veel Adelaide’i ja kõike toredat mis sel kohal pakkuda on!

2 thoughts on “ringiratast

  1. Marje says:

    Just vaatasin poes pomelot ja mõtlesin- ah, ei osta ja nüüd loen sinu meloneid ja isu tuli peale. Hea, et sul nii suur saak on, oled neid hästi hooldanud

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s