Veel lollidekülast

Meie lollidekülas on ka kolm suuremat gruppi:

Prantslased – Erinevatel ajahetkedel 1-14 inimest. Nad olevat siin kunagi varem töötanud. Kui meie siia jaanuari alguses kolisime, siis neid siin polnud. Mingi hetk ilmusid nad kuskilt välja. Esialgu töötasid nad kuskil mujal ja lihtsalt elasid siin. Ametlikult oleks neid pidanud olema 8, aga mina loendasin neid kokku 14. Elutsesid nad siinsetes putkades, aga nende telklaager oli koguaeg mööda õue laiali. Lisaks arvasid nad, et kindlasti on väga normaalne enda telklaager Robi ja Ricky ukse ette üles panna. Ja kui ma ütlen ukse ette, siis ma mõtlen ka ikka ukse ette. Näiteks meeter uksest või nii. Ühel hetkel, kui siin enam mitte midagi muud peale prantslaste näha ei olnud, tuli kuskilt jutt, et Rob olevat põhikutile kaebamas käinud ja nüüd tohivad siin elada vaid need, kes üüri maksavad.. kokku 8 prantslast (haha, me küll üüri ei maksa). Prantslased ei räägi inglise keelt. Nad ei korista enda järelt. Ja neil on kõigest absoluutselt pohhui. Nad ei tundu kellelegi meeldivat, ka põhikutile mitte. Mingil hetkel said 5 prantslast ka meile tööle. Umbes samal ajal haihtusid siit need 3 prantslast, kes tööle ei saanud. Ja nüüdseks vist haihtusid nad kõik. Või läksid lihtsalt kuhugi puhkama. Loodame esimest. VÄGA.

Kanadalased – see grupp koosneb kahest kanadalasest ja ühest.. prantslasest. Nemad ilmusid oma telklaagriga siia umbes 2 nädalat tagasi ja tulid ka meile tööle. Esialgu vaatasime, et issand kui koledad inimesed. Siis vaatasime, et issand kui toredad inimesed. Ja nüüd ma ei oska enam midagi arvata, kuna nädalavahetusel oli meil nendega üks huvitav vahejuhtum. Millest räägin kunagi hiljem.

Shawn – kanadalane, kes näeb välja nagu Orlando Bloom. Orlando on vaieldamatult kõigi sõber. Ta tundub esmapilgul väga sõbralik ja siiras ja tore aga praegu ma kahtlustan, et ta on kõigiga just seepärast selline, et võib-olla läheb tal neid inimesi kunagi vaja.

Paula – kanadalane, kes näeb välja nagu.. ei taha öelda koledaid sõnu ühegi inimese kohta. Kui temaga rääkida, siis tundub ta täiesti mõistlik inimene ja seepärast ei saa ma kohe üldse aru, miks ta selline välja näeb. Ma ei tea.. ma vist pole kunagi kedagi sellist näinud.

Pascal – prantslane, kes hängib kanadalastega ja seepärast kutsume ka teda kanadalaseks. Ta on natuke ülbe ja imelik ja üritab algusest peale täiega rottida, et ise millegi eest maksma ei peaks.

Lehmad – kolmest grupist kõige normaalsemad. Vahepeal küll trügivad täiega maja ette ja situvad kõikjale ja käivad end vastu meie maja seinu sügamas (see kostab väga imelikult). Vaatamata sellele on nad siiski võrdlemisi tagasihoidlikud ja toredad.

4 thoughts on “Veel lollidekülast

  1. anni says:

    hahahahaaaaa! lehmad soojendasid mu südant!

    tahan ka imelikke mordasid näha, tee pilte. ja su hipiseelik oli naljakas (so not you) ja delfiinid olid lahedad! jee!

  2. inks says:

    hei. No on tore näha erinevaid maailmarahvaid ja siis saavad lemmikuteks —— LEHMAD. Hea nali. Ma tõesti loodan et te kohtate normaalseid inimesi ka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s