elud ja värgid

Ma ei teagi, mis momendil need asjad nüüd nii rappa ära läksid, et täpselt kuu aega viimasest blogimisest mööda läks. Ja veel kohe alguses ka veel!

Alustame siis algusest. Pärast nädalakest Mitchell Parkis Emily juures elamist kolisime siis uude kohta. Valituks osutus üks korter kohe kesklinna külje all, Eastwoodis. Rendime siis jälle tuba, seekord kahe magamistoaga korteris, kus teises toas elab korteriomanik Alex. Meie “territooriumiks” on siis meie magamistuba, vannituba ja väike khmkhm “rõdu” (see on tegelt rohkem nagu selline kinnine alkoov). Alex on igati tsill kutt, temaga on tore niisama aega koos veeta ja tühjast-tähjast rääkida. Mingi aeg mängisime WII’d päris palju kõik koos näiteks. Alexil on ka tüdruksõber, Mel, kes elab siin korteris nö. poole kohaga. Mel on ka supertore. See ongi vist üks ägedamaid asju selle kolimise juures, et võrreldes meie eelmise majakaaslasega (kes on umbes sama põnev inimene kui diivanipadjad), on Alexi ja Meliga lausa lust koos elada. Meie huumorimeeled ja isiksused lihtsalt klapivad väga hästi. Selle kõige pärast oleme ka kodus väga palju aega veetnud. Kolme nädala jooksul on meil toimunud praeguseks juba üks dinner party (mille tulemusel sain mina endale ühe töökoha) ja üks ultra-üle-võlli-sünnipäevapidu. Dinner party oli vinge, tore on kui teised inimesed toidust samal arvamusel on kui meie.. või noh mina, Maiks lihtsalt sööb hea meelega. Sisuliselt oli siis nii, et meie tegime eelroad, Alex tegi põhiroad (meie abiga, haha) ja külalised tõid magustoidud. Kokku kukkuski nii välja, et sõime kolm eelrooga, kaks põhirooga ja kaks magustoitu (mis ei olnud mingid lihtsad magustoidud ka veel – šokolaadi fondüü näiteks).

meie  teine kodu Adelaides ja dinner party eelroad

Sünnipäevapidu oli lihtsalt liiga hull, et olla päris. Peo teemaks oli fluoro, mis põhimõtteliselt tähendab kõike erksat ja helendavat. Alex ja Mel nägid ikka hullu vaeva, et terve korter vastavalt dekoreerida, miljon helendavat kaunistust ja lampi, et ikka kõik ikka täiega helendaks. Tore oli see, et inimesed olid dresscode’i ikka päris tõsiselt võtnud ja ennast ikka vastavalt riidesse pannud. Nii tore ei olnud see, et kõik võtsid ka sõna pidu päris tõsiselt, järgmine hommik nägi see korter välja suht nagu Õllesummer pärast viiendat päeva :D

Linnaosa, kus elame, on päris tore. Oleme kesklinnast ainult ühe pargi kaugusel (no see on päris suur park tegelt). Pargis asuvad mitmed erinevad spordiväljakud, mis kõik linnarahvale tasuta kasutamiseks. Nii on meil lausa viiele tenniseväljakule ainult 500 meetrit kõndida. Seda oleme üsna mitmel korral ka ära kasutanud. Maiksul on jälle jopanud ja talle päris suurt väljakutset pakkuv tennisepartner kohe kodust võtta, mul jätkuvalt kellegagi peale Maiksu mängida ei ole. Ja teadupärast minuga mängimine Maiksule just sportlikku pinget ei paku.

IMG_1364

Umbes kord nädalas oleme käinud ka Eesti Maja baaris. Enamus korrad oleme niisama tunni või kaks istunud, paar õlut võtnud ja koju tulnud. Kahel korral oleme ka pikemalt väljas käinud, esimesel korral Adelaide’i kasiinos ja teinekord niisama linnas baarides.

Ühe korra oleme käinud ka linnast väljas ümbrust avastamas. Sõitsime siin rahvusparkides natuke ringi ja käisime kohalikke vaatamisväärsusi vaatamas. Kõige ägedamaks osutus muidugi see, et mul õnnestus looduses koguni kahte koaalat näha. Kahjuks oli Maiks mõlemad korrad liiga ametis auto juhtimisega (mis ei ole ju halb!), nii et temal jäid need nägemata. Aga küll ta ka ükskord näeb!

IMG_1463

IMG_1464

IMG_1494

IMG_1482

 

PS! Jätkuvad vabandused piltide kvaliteedi pärast. Väga palju pilte telefoniga tehtud. Ja need viimased siin sõidu pealt, läbi autoakna. 

4 thoughts on “elud ja värgid

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s