Eile käisime vene poes ja ostsime MUSTA LEIBA, SUITSUVORSTI, HEERINGAT, KARUMSI KOHUKESI ja PASTEETI! MARUHEA SAI!!! Eriti kodune oli see, et müüjad olid venelased, kandsid kodumaastiilis müüjakitleid ja olid täpselt sama ülbed nagu EEEEESTIS! Teate, kui hea tunne!

5 thoughts on “

 1. Rait says:

  inks olen
  siis ju hea kodune värk,
  ja küll must leib võib hea olla kui pole tükk aega saanud. maailm on ikka pisike tõesti kui selliseid koduseid asju saab osta ka teises maakera otsas.

 2. lagrits says:

  Trieri vene poes on müüjad üliviisakad ja kitleid ka ei ole, aga see Borodino leib, mille ma sealt eile ostsin, osutus parajaks saepuruks. Õnneks oskavad sakslased vähemalt rukkipeenleiba ja teraleiba teha, nii et me päris kuival ei ole.

 3. elkspelks says:

  ega see leib mida meie siit ostsime, oli lõppkokkuvõttes rohkem sepik, kui leib, aga noh, ikka parem kui koguaeg mingit valget saia süüa. Aga kõige ägedam olid ikkagi Karumsi kohukesed, sest need maitsesid ju täpselt nii nagu Eestiski!

  See oli esimene kord mu lühikeses elus, kui ma olin õnnelik ülimalt ebameeldiva teeninduse üle, sest see oli täpselt nagu oleks Eestis kuskil väikelinna poes, nii mõnus!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s