Veel viimast ööd backpackersis :)

Tere,

Saime täna maha ühe suure ostuga: ostsime auto! See on siis Holden Commodore Executive. Väga suur auto, kus võimle ja tee aeroobikat nii palju kui tahad. Lisaks ostsime ka hulga matkavarustust, sealhulgas gaasibaloonidel töötava matkapliidi, madratsi, arvuti/telefoni/fotoka autolaadija ja veel kõiksugu asju.

Autoostu protsess ise oli väga keeruline, sest siin on ikka sellised reeglid, et uskumatu. Ja tegelikult on meil osad paberid veel saamata (mis peaksid hiljem postiga tulema), nii et siiani ei ole veel sellist kergendatult hingamise tunnet. Muidugi tegi protsessi keeruliseks ka see, et tahtsime alguses osta autot eraisikutelt ja nad olid enamasti ikka täielikud lollakad. Diilerilt ostmine on tunduvalt lihtsam ja kiirem, ainult tünga võid täiega saada ja lisaks ei ole ka paberid kohe käes.

Inimesed, kes siin püüavad autosid müüa on tihtipeale kas petturid või lollakad. Nad ei tea mitte midagi sellest kuidas müüa ja milliseid pabereid selleks on vaja ja seetõttu raiskavad tihtipeale inimeste aega.

Igatahes nüüd meil on auto ja homme asume teele põhjapoole, peaksime jääma üheks ööks peatuma kas Bundabergis või Rockhamptonis. Plaan on nüüd mõnda aega tõelist road-tripi teha ja palju ringi sõita ja peaaegu autos elada :P

Ja loodame vägavägaväga, et lõplikud paberid jõuavad ka varsti meieni ja autoost ja Maiksu juhiluba nö. kinnitatud. Siinsed reeglid nimelt näevad ette, et kui sul ei ole Queenslandi juhiluba ja sa tahad autot osta, siis pead ennast registreerima väga mitme dokumendi ja aadressiga, mille kohta lõpilkku kinnitust meil veel pole.

Maik ja Elina, Southport, kohaliku aja järgi 19:04, mõnus õhtune 21 kraadi :P

Meeleolu väga väga elevil :P

IMG_3477

2 thoughts on “Veel viimast ööd backpackersis :)

  1. Eveli says:

    Vahva nokamütsiga teil see autokene. Maik ei tahtnud autolt tähelepanu ära võtta ja varjas end seepärast põõsa taha? :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s